Descrizione
Pozdravljeni,
predstavljamo vam čudovito družinsko hišo na izredni lokaciji v Mariboru. Hiša se nahaja v naselju enodružinskih hiš, v Razvanju pod Pohorjem.
HIša je zelo prostorna, moderno opremljena in takoj vseljiva. Funkcionalno razporejeni prostori, nudijo vso udobje tudi za večje družine. Razdeljena je v tri etaže:
-KLET nudi prostorno garažo z elektično pomičnimi garažnimi vrati, tehnični prostor,pralnic ter shrambo in veliko sobo za druženje.
-PRITLIČJE je namenjeno bivalnemu delu in ga sestavljajo predprostor s hodnikom, ki povezuje dnevno sobo s kuhinjo in jedilnico ter izhodom na veliko teraso, garderobno sobo in stranišče, spalnico, ter jedilnico, ki jo lahko spremenite tudi v kabinet, delovno sobo ali dodatno otroško sobo.
-NADSTOPJE je razdeljeno na knjižnico v predprostoru, dve otroški sobi, kopalnico s straniščem ter veliko glavno spalnico z lastnim balkonom.
Iz enega v drugo nadstropje vodijo lesene stopnice, ki dajo hiši čar domačnosti.
Hiša ima ograjen vrt, zasajen s tiso, zelenica ima namakalni sistem in robotsko košenje. Dodatno priročnost vam nudijo avtomatska ograjna in dvoriščna vrata. Vsa leta je bila okolica skrbno urejena s strani lastnikov in vrtnarja.
Hiša ima opečno kritino, demit fasado in ogrevanje na toplotno črpalko ter hlajenje s klimo. Okna so lesena s polkni. Hiša je varovana z alarmom. V glavnem bivalnem prostoru je tudi velik kamin, ki ga lahko izkoristite za ogrevanje v prehodnih obdobjih ali kot ambientalni dodatek prostora.
Prodaja se opremljena in je takoj vseljiva.
Lokacija je vrhunska, saj leži hiša v naselju ob vznožju Pohorja, zato imate v bližini mnogo pešpoti, do vzpenjače 5 minut, do AC obvoznice minuto, do centra mesta 5-10 minut.
Priporočamo jo družinam, ki iščejo mirno okolje, blizu centra mesta. Hiša vam nudi vse kar potrebujete za prijetno bivanje in je vseljiva takoj, brez dodatnih vlaganj.
Se vidimo v vašem novem domu,
CONEXA
Attrezzature di proprietà
Attrezzatura
- AC
- Riscaldamento a pavimento
- Riscaldamento centrale
- Riscaldamento con pompa di calore
- Citofono
- Allarme
- FTTH
- Cavo TV
- Cavo internet
- Giardino
- Giardino recintato
- Lavastoviglie
Altro
- Balcone
- Terrazzo
- Ripostiglio in cantina
- Garage
- Posto auto
- Più posti auto
- Iscritto nel libro fondiario